کتب تألیفی

مرجع آموزشی جی کوئری - تالیف:احمد بادپی

مرجع آموزشی jQuery

jQuery به عنوان یک پدیده نوپا، با فراهم آوردن ابزار و ویژگی های منحصر به فرد و در عین حال ساده، عرصه تکنولوژی های طراحی وب را متحول کرده است. این تکنولوژی که به عنوان یکی از چارچوب های جاوااسکریپت در عمر 5 ساله خود و با شعار اختصاصی "نوشتن کمتر، انجام کارهای بیشتر" قدم در این میدان نهاده، توانسته است با دو ویژگی اساسی خود یعنی: امکان دستکاری آسان عناصر موجود در صفحه و سهولت انجام عملیات از طریق Ajax جای خود را در بسیاری از پروژه های طراحان وب به منظور افزایش جذابیت و پویایی هر چه بیشتر صفحات باز کند.
کتاب مرجع آموزشی جی کوئری، اولین کتابی است که به صورت تخصصی در این زمینه در ایران ترجمه و تالیف شده است. این کتاب به عنوان مرجعی برای یادگیری جی کوئری به صورت کامل تمامی جزئیات این فریم ورک قدرتمند و محبوب را پوشش می دهد. مرجع آموزشی جی کوئری در 460 صفحه و 2 ضمیمه در اردیبهشت 91 توسط انتشارات دیباگران تهران و در تیرماه 92 دوم نیز به چاپ دوم رسید.

مرجع آموزشی php & jQuery

کتاب آموزش کاربردی PHP و jQuery را نیز می توان به عنوان اولین کتابی که با موضوع ترکیب زبان PHP و فریم ورکjQuery برای ساخت اپلیکیشن های تحت وب ترجمه شده است، نام برد. این کتاب حاوی بیش از 60 دستورالعمل ساده و در عین حال کاربردی برای ساخت برنامه های تحت وب تعاملی با استفاده از PHP و jQuery است که به خوانندگان کمک می کند از دانش خود در این زمینه به صورت عملی استفاده کنند. این کتاب در 302 صفحه در مهرماه 1392 توسط انتشارات ناقوس اندیشه چاپ و به بازار عرضه شده است. این دو کتاب توسط آقای احمد بادپی –مدیر فنی شرکت طراحی وب کاسپین– ترجمه و تالیف شده است.

مرجع آموزشی php & jQuery - تالیف:احمد بادپی